Все як завжди на вищому рівні!
Дякую
Так тримати 👍
все добре. я не зміг оплатити. продавець молодець. дякую
Контролери акума 18650. Упаковано в пупирку і кожний екземпляр в окремому струнному пакеті -респект!
Не очікувано швидко прийшло. Дякую.РЕКОМЕНДУЮ.